محبوبترین مطالب

پربازدیترین های امروز

داغترین هاانگشتر ساعتی جالب وزیبا


خرید فندک یو اس بی


انگشتر ساعتي


با يك تير 2 نشان بزنيد


هم انگشتر  و هم ساعت


هم بسيار شيك هم خيلي متفاوت

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کلیک کنید!<<

قیمت : 18.500 تومان 
خرید فندک یو اس بیتخفیف ویژه ی ساعت تیتان


خرید فندک یو اس بی


شمایی که به دنبال جذابیت هستید


ساعتی که علاوه برزیبایی و منحصر به فرد بودن


قیمت بسیار مناسبی دارد


هم بسيار شيك هم خيلي متفاوت

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کلیک کنید!<<

قیمت : 38.000 تومان
خرید فندک یو اس بی

معرفی با کیفیت ترین خودروی تولید داخلی تیانا+ عکس

تیانا با کسب به گزارش گروه تکنولوژی زدفان نیوز؛ بالاترین امتیاز کیفی در جایگاه نخست ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار دارد.

براساس آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به هفته یازدهم سال جاری، شرکت پارس خودرو پیشتاز جدول با کیفیت ترین خودرو ساز کشور است.

به گزارش خبرآنلاین، خودرو تیانا این شرکت با کسب بالاترین امتیاز کیفی جایگاه نخست را همچنان در اختیار دارد تا از ابتدای تولید تا کنون رکوردار حضور در صدر جدول با کیفیت ترین خودروهای کشور باشد.

تیانا

تیانا

تیانا

خودروی تیانا دارای نسل جدید موتور۲.۵ لیتری، ۶سیلندرVشکل از سری موتورهای VQ بوده که جزء ده موتور برتر دنیا است همچنین با داشتن تکنولوژی مدرن سیستم انتقال قدرت متغییر پیوسته(CVT Xtronic) ضمن بهینه سازی مصرف سوخت، کاهش میزان آلاینده های خروجی و افزایش راندمان انتقال قدرت، امکان شتاب گیری پیوسته و رانندگی لذت بخشی را برای سرنشینان به ارمغان می آورد.

گفتنی است؛ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تمامی خودروهای تولید شده در کشور را در نه معیار سیستم فنربندی، تعلیق فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیر عادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی کیفی قرار می دهد.

این مطلب دارد بدون نظر