محبوبترین مطالب

پربازدیترین های امروز

داغترین هاانگشتر ساعتی جالب وزیبا


خرید فندک یو اس بی


انگشتر ساعتي


با يك تير 2 نشان بزنيد


هم انگشتر  و هم ساعت


هم بسيار شيك هم خيلي متفاوت

جهت مشاهده توضیحات بیشتر کلیک کنید!<<

قیمت : 18.500 تومان 
خرید فندک یو اس بی

زندگی نامه ی شهید سید احمد پلارک، شهید عطری..!

شهید پلارک +  شهید عطری + شهیدی در بهشت زهرا
ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ

♥♥♥…www.Zfun.ir …♥♥♥

*) زندگینامه شهید سید احمد پلارک :

شهید سید احمد پلارک در یکی از پایگاه های زمان جنگ ، به عنوان یک سرباز معمولی کار میکرد.

او همیشه مشغول نظافت توالت های آن پایگاه بوده و همیشه بوی بدی بدن او را فرا میگرفت . تا اینکه در یک حمله هوایی هنگامی که او در حال نظافت بوده ، موشکی به آنجا برخورد میکند و او شهید و در زیر آوار مدفون میشود . بعد از بمب باران ، هنگامی که امداد گران در حال جمع آوری زخمی ها و شهیدان بودند ، متوجه میشوند که بوی شدید گلابی از زیر آوار می آید . وقتی آوار را کنار میزدند با پیکر پاک این شهید روبرو میشوند که غرق در بوی گلاب بود .

هنگامی که پیکر آن شهید را در بهشت زهرا تهران ، در قطعه ۲۶ به خاک میسپارند ، همیشه بوی گلاب تا چند متر اطراف مزار این شهید احساس میشود و نیز سنگ قبر این شهید همیشه نمناک میباشد بطوریکه اگر سنگ قبر شهید پلارک رو خشک کنید ، از اونطرف سنگ خیس می شود و  از آن گلاب  بیرون می آید .

می گویند شهید پلارک مثل یکی از سربازان پیامبر ( ص ) در صدر اسلام ، ” غسیل الملائکه ” بوده است .” غسیل الملائکه ” به کسی می گویند که ملائکه غسلش داده‌ باشند .

حالا گفته می شود شهید احمد پلارک عزیز هم اینچنین است و برای همین است که همیشه قبر او خوشبو و عطرآگین است . کسایی که زیاد بهشت زهرا می روند ، به او می گویند  شهید عطری. خیلی‌ها سر مزارشهید سید احمد پلارک نذر و نیاز می کنندو از خدای او حاجت و شفاعت می خواهند.

*) آدرس مزار: بهشت زهرای تهران قطعه ۲۶ ، ردیف ۳۲ ، شماره۲۲:

هر کسی که تا حالا بهشت زهرا رفته حتما سر مزار شهید پلارک رفته خوش به سعادتش ای کاش انقدر  آدمای روزگار ما خوب بودن که در حین فعالیت صادقانه اش خدا تا پایان دنیا زندگیش رو عطراگین کنه.

برای شادی روح شهید پلارک ۵ صلوات بفرستید.

این مطلب دارد یک نظر

  1. محمدرضا می‌گه:

    شهید قلب تاریخ است و شهید نظر می کند به وجه الله . این شهید بزرگوار چنان خالص و مخلص بود که بی تردید باید گفت در هنگام شهادتش ملایکه پیکر مطهر ش را غسل دادند .خوشا به سعادتش . کا ما آدمها هم با مشاهده ی این معجزات چون روز روشن کمی به خود بیاییم و از شیطان و گناه و معصیت فاصله بگیریم. برای شادی روح مطهر شهید پلارک صلوات. خوانند گان محترم برای شادی روحش فاتحه ای قرائت نمایند . یا علی